Виробництво

Main Content

ДЗЕРКАЛА ANDRES 

   ANDRES GLASS SOLUTIONS OU є фірмою , що має багаторічний досвід роботи з дзеркалами.Ми пропонуємо стандартні моделі настінних дзеркал,а так само й можливість виготовити модель на ваше бажання й у розмірах,що вам підходять. Ми використовуємо, при виготовленні дзеркал, високоякісне вологостійке дзеркальне полотно, а також висококвалітетну обробку. До настінних дзеркал можна додавати скляні полиці і різні світильники.

Наші дзеркала допомагають перетворити звичайні кімнати у виразні інтер'єри.

Дзеркала Andres зі світлодіодним підсвічуванням відрізняються елегантністю і стилем. Маючи ступінь захисту IP55 - дзеркала захищені від вологи і пилу. Власне виробництво цих дзеркал, дозволяє компанії Andres запропонувати їх як в стандартних, так і спеціальних розмірах, роблячи їх ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру.

Дзеркало Gent Led     

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням Gent Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Lady Led  

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням Lady Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі. Світло спрямоване в бік країв дзеркала (паралельно зі стіною), тобто дзеркало не світить прямо в обличчя.

Вироблено в Естонії – Andres®       

Дзеркало O Led

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням O Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі. Світло спрямоване в бік країв дзеркала (паралельно зі стіною), тобто дзеркало не світить прямо в обличчя.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Juliet Led

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням Juliet Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі. Світло спрямоване в бік країв дзеркала (паралельно зі стіною), тобто дзеркало не світить прямо в обличчя.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Mateo Led

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням Mateo Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм.Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Optio Led

Неймовірно красиве дзеркало з підсвічуванням і матованим дизайном Optio Led відмінно доповнить інтер'єр будинку, і точно не залишиться непоміченим з боку Ваших гостей. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм.Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Romeo Led

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням Romeo Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Spider Led

Неймовірно красиве дзеркало з підсвічуванням і матованим дизайном Spider Led відмінно доповнить інтер'єр будинку і точно не залишиться непоміченим з боку Ваших гостей. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм.Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®

    Дзеркало Twin Led

Стильне і елегантне дзеркало з підсвічуванням Twin Led відмінно доповнить інтер'єр сучасної квартири або будинку. Верхній і нижній краї поверхні дзеркала матовані, крізь які просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®

   Дзеркало Rock Led

Неймовірно красиве дзеркало з підсвічуванням і матованим дизайном Rock Led відмінно доповнить інтер'єр будинку і точно не залишиться непоміченим з боку Ваших гостей. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®

Дзеркало Zebra Led

Неймовірно красиве дзеркало з підсвічуванням і матованим дизайном Zebra Led відмінно доповнить інтер'єр будинку і точно не залишиться непоміченим з боку Ваших гостей. На поверхні дзеркала є матований малюнок, крізь який просочується світло. Завдяки цьому дзеркало випромінює приблизно на 20% більше, в порівнянні зі звичайним дзеркалом з підсвічуванням. Дзеркало дуже тонке - товщина конструкції становить всього 28 мм. Завдяки цьому, а також і підсвічуванні, створюється відчуття ніби дзеркало висить в повітрі.

Вироблено в Естонії – Andres®