Виробництво

Main Content

 

Рішення для душових від ANDRES

 

 

   Асортимент продукції Andres включає в себе вироби зі скла для душових кабін - душових куточків, стін і дверей.

Колір скла в душових конструкціях може бути прозорим, бронзовим, сірим або матованим.

Висота виробів для душа - 2000 мм і ширина - 700,800, 900 або 1000 мм.

 

 

Душовий куточок Amelia

Душовий куточок Amelia складається з двох дверей, які можна скласти в закритому чи відкритому положенні. Петлі дозволяють рухати двері на 90 ° як у внутрішню сторону, так і у зворотний бік.

Вироблено в Естонії - Andres®

Душовий куточок Angelina

Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей меньший. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії - Andres®

Душовий куточок Fascino

Fascino - це найпопулярніший душовий куточок у нашому асортименті. Він складається з двох частин - дверей і стінки.

Вироблено в Естонії - Andres®

 

 

Душовий куточок Giorgio

Душовий куточок Giorgio складається з двох частин - дверей і стінки.

Вироблено в Естонії - Andres®

 

 

 

 

Душовий куточок Sofia

Душовий куточок Sofia складається з двох дверей, які можна скласти в закритому чи відкритому положенні. Петлі дозволяють рухати двері на 90 ° як у внутрішню сторону, так і у зворотний бік.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Veronica

Душовий куточок Veronica складається з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Lorena

Lorena - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Laura

Душовий куточок Laura складається з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

 

 

Душовий куточок Alessia

Alessia - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - двох стінок і дверей. Так як двері кріпляться не до стіни, а до простінку, біля стінок залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Alexa

Alexa - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка і петлі). Складається він з чотирьох частин - двох простінків і дверей. Перевага даної моделі полягає в тому, що двері можна повністю скласти.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Anna

Душовий куточок Anna складається з чотирьох частин - дві стінки і двері. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Diana

Diana - це душовий куточок з розсувними дверима. Його перевага полягає в тому, що він займає менше місця, так як двері відкриваються не назовні, а зсуваються за простінок. Невеликим недоліком даного душового куточка може стати досить вузький проєм для входу - від 480 до 630 мм. Якщо цього недостатньо, у нас є схожа модель Sabrina з двома розсувними дверима, за рахунок чого роз’єм для входу значно ширше.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Eva

Eva - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Перевага даного куточка полягає в тому, що ручку можливо використовувати в якості тримача для рушника.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Greta

Greta - це душовий куточок преміум-класу, який складається з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Pauli + Sohn це провідний і знаменитий виробник фурнітури з Німеччини з історією та досвідом більш 30 років. Крім цього, завдяки петлям Pauli + Sohn двері відкриваються незвично, ніби навколо скла.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Jessica

Jessica - це душовий куточок преміум-класу, який складається з чотирьох частин - двох простінків і дверей. Pauli + Sohn це провідний і знаменитий виробник фурнітури з Німеччини з історією та досвідом більш 30 років. Крім цього, завдяки петлям Pauli + Sohn двері відкриваються незвично, ніби навколо скла.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Kamila

Душовий куточок Kamila складається з двох частин - дверей і стінки і відрізняється закругленою фурнітурою. У душового куточка є магнітний ущільнювач і спеціальні петлі, які фіксують двері як у відкритому, так і в закритому положеннях.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

 

Душовий куточок Linda

Linda - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Так як двері не широкі і кріпляться до простінку, радіус відкриття дверей менше.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Lorena Black

Lorena Black - це душовий куточок більш дорогого класу з чорною фурнітурою, який відрізняється складовими (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Lorena Black Deep

Lorena Black Deep - це душовий куточок більш дорогого класу з чорним дизайном, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Maria

Maria - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Перевага даної моделі полягає в тому, що двері можливо повністю скласти до стіни.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Marika

Душовий куточок Marika складається з трьох частин - стінки, простінка і дверей і відрізняється закругленою фурнітурою. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

сірі

Душовий куточок Marsela

Marsela - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). Складається він з трьох частин - стінки, простінка і дверей. Так, як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Monika

Monika - це душовий куточок більш дорогого класу, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). У душового куточка є магнітний ущільнювач і спеціальні петлі, які фіксують двері, як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті, петлі піднімають двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Monika Black

Monika Black - це душовий куточок більш дорогого класу з чорної фурнітурою, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). У душового куточка є магнітний ущільнювач і спеціальні петлі, які фіксують двері, як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті, петлі піднімають двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Monika Black Deep

Monika Black Deep - це душовий куточок більш дорогого класу з чорним дизайном, який відрізняється фурнітурою (ручка, петлі, телескопічна трубка). У душового куточка є магнітний ущільнювач і спеціальні петлі, які фіксують двері, як у відкритому, так і в закритому положеннях.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Montagna

Душовий куточок Montagna складається з трьох частин - двох стенкок і дверей. Так, як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, біля стінок залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Nicole

Душовий куточок Nicole складається з двох дверей. У душового куточка є магнітний ущільнювач і спеціальні монопетлі, які фіксують двері, як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті, монопетля піднімає двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Sabrina

Sabrina - це душовий куточок з двома розсувними дверима. Його перевага полягає в тому, що він займає менше місця, так як двері відкриваються не назовні, а зсуваються за простінки. Звертаємо Вашу увагу на те, що розсувна штанга знаходиться на висоті 1880 мм, але Ви можете замовити душовий куточок нестандартного розміру з більшою висотою.

Вироблено в Естонії – Andres®

Душовий куточок Simona

Душовий куточок Simona складається з трьох частин - двох стінок і дверей. Так, як двері кріпляться не до стіни, а до простінку, біля стінок залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Adele

Adele - це душові двері більш дорогого класу, які відрізняються фурнітурою (ручка і петлі). Двері оснащені спеціальними петлями, які фіксують двері як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті петлі піднімають двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Adele Plus

Adele Plus - це душові двері більш дорогого класу, які відрізняються фурнітурою (ручка, петлі і телескопічна трубка). Двері складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не така широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Adele Plus Black

Adele Plus Black - це душові двері більш дорогого класу з чорної фурнітури (ручка, петлі і телескопічна трубка). Двері складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Adele Plus Black Deep

Adele Plus Black Deep - це душові двері більш дорогого класу з чорним дизайном, які відрізняються фурнітурою (ручка, петлі і телескопічна трубка). Фурнітура чорного кольору, також на поверхню скла завдано візерунок чорного кольору. Двері складаються з двох частин - простінка і дверей.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Elegante

Elegante - це звичайні двері для душової, оснащені спеціальною монопетлею, яка фіксує двері як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті монопетля піднімає двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Elegante Plus

Душові двері Elegante Plus складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Farfalla Plus

Farfalla Plus – это душевая дверь премиум-класса, которая состоит из двух частей – простенка и двери. Pauli + Sohn это ведущий и знаменитый производитель фурнитуры из Германии с историей и опытом более 30 лет. Помимо этого, благодаря петлям Pauli + Sohn дверь открывается необычно, будто вокруг стекла.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Flavia

Flavia - це рішення для душової в двома дверима. Двері оснащені спеціальною монопетлею, яка фіксує двері як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті монопетля піднімає двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Karin Plus

Душові двері з незвичайною фурнітурою Karin Plus складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Klaudija

Klaudija - це двері в душову, які можливо повністю скласти до стіни. У душових дверей є спеціальні петлі, які фіксують двері як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, двері відкриваються плавно, так як при відкритті монопетля піднімає двері вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Kristin Plus

Kristin Plus - це душові двері більш дорогого класу, які відрізняються фурнітурою (ручка, петлі і телескопічна трубка). Двері складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Luisa

Душові двері Luisa складаються з трьох частин - двох простінків і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Luisa Kvadro

Душові двері Luisa Kvadro складаються з трьох частин - двох простінків і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Martina

Душові двері Martina складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому біля простінка залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Двері в душову Prelude

Prelude - це звичайні двері для душової, оснащені спеціальними петлями, які фіксують двері як у відкритому, так і в закритому положеннях.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

 

 

Двері в душову Prelude Plus

Душові двері Prelude Plus складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі і кріпляться не до стіни, а до простінку, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Rebecca

Душові двері Rebecca складаються з двох частин - простінка і дверей. Так як двері не такі широкі, радіус відкриття дверей менше. Завдяки цьому залишається місце, наприклад, для шафи або раковини.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Rondo

Rondo - це розсувні двері в душову. Їх перевага полягає в тому, що вони займають менше місця, так як двері відкриваються не назовні, а зсуваються за простінок.Звертаємо Вашу увагу на те, що розсувна штанга знаходиться на висоті 1880 мм, але Ви можете замовити душові двері нестандартного розміру з більшою висотою.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Rossa

Rossa - це розсувні двері в душову. Їх перевага полягає в тому, що вони займають менше місця, так як двері відкриваються не назовні, а зсуваються за простінок. Звертаємо Вашу увагу на те, що розсувна штанга знаходиться на висоті 1880 мм, але Ви можете замовити душові двері нестандартного розміру з більшою висотою.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Serena

Serena - це розсувні двері в душову. Їх перевага полягає в тому, що вони займають менше місця, так як двері відкриваються не назовні, а зсуваються за простінок.

Вироблено в Естонії – Andres®

Двері в душову Serena Black

Serena Black- це розсувні двері в душову в чорній кольоровій гаммі. Фурнітура чорного кольору, також на поверхню скла нанесено візерунок чорного кольору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Cinque

Cinque - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється фурнітурою (профіль, телескопічна трубка, cклотримачі). Дане рішення відмінно підійде у велику ванну кімнату.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Conforto

Conforto - це найпопулярніша душова стінка в нашому асортименті.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

 

 

Стінка в душову Conforto Cor

Conforto Cor - це стінка з кутовою телескопічною трубкою. Таке рішення підходить в тих випадках, якщо закріпити звичайну телескопічну трубку навпроти скла неможливо.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Стінка в душову Daniela

Daniela - це душова стінка з монопетлею і гнутим склом, яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Монопетля фіксує стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті монопетля піднімає скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Diandre

Душова стінка Diandre відмінно доповнить інтер'єр Вашої ванної кімнати, і точно не залишиться непоміченою з боку Ваших гостей. Фурнітура чорного кольору. Також на поверхню скла нанесено візерунок чорного кольору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Due

Due - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється фурнітурою (профіль, телескопічна трубка, склотримачі). Дане рішення підійде в тому випадку, якщо звичайної душової перегородки з одним склом недостатньо, а цілий душовий куточок з дверима ставити немає бажання або сенсу.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Erika

Erika - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється фурнітурою (профіль, телескопічна трубка, склотримачі).

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Kaira

Kaira - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється телескопічною трубкою.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Стінка в душову Kaira Black

Kaira Black - це душова стінка більш дорогого класу з чорної фурнітури, яка відрізняється телескопічною трубкою.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Стінка в душову Kaira Black Alu

Kaira Black Alu - це душова стінка більш дорогого класу в чорній рамі, яка відрізняється телескопічною трубкою.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Стінка в душову Kaira Black Deep

Kaira Black Deep - це душова стінка більш дорогого класу з чорним дизайном, яка відрізняється телескопічною трубкою. Фурнітура чорного кольору, також на поверхню скла нанесено візерунок чорного кольору.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Стінка в душову Lisa

Lisa - це душова стінка з монопетлею, яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Монопетля фіксує стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті монопетля піднімає скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

Стінка в душову Quattro

Quattro - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється фурнітурою (профіль, телескопічна трубка, склотримачі). Дане рішення підійде в тому випадку, якщо душ розташований не в кутку кімнати, або звичайної душової перегородки з одним склом недостатньо.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Ramero

Ramero - це душова стінка в чорній рамі.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

 

 

 

 

Стінка в душову Sara

Sara - це душова стінка, яка кріпиться до стіни за допомогою склотримача, на відміну від моделі Conforto, яка кріпиться П-образним профілем.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Sei

Sei - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється фурнітурою (профіль, телескопічна трубка, склотримачі). Дане рішення відмінно підійде у велику ванну, де душ розташований не в кутку кімнати.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Tre

Tre - це душова стінка більш дорогого класу, яка відрізняється фурнітурою (профіль, телескопічна трубка, склотримачі). Дане рішення підходить для великої ванної, де душ розташований не в кутку кімнати.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка в душову Uno

Uno - це сучасна "walk-in" душова перегородка, яка відмінно підійде у велику ванну, де душ розташований не в кутку кімнати.

Вироблено в Естонії – Andres®

 

 

Стінка для ванної Bella

Bella - це ванна стінка, що повністю складається. Петлі фіксують стінку як у відкритому, так і у закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті петлі піднімають скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Estetico

Estetico - це ванна стінка з монопетлею, яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Монопетля фіксує стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті монопетля піднімає скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Estetico Plus

Estetico Plus - це ванна стінка з монопетлею, яка складається з двох листів скла, і яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Монопетля фіксує стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті монопетля піднімає скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Franceska

Franceska - це ванна стінка з заокругленим кутом скла і монопетлею, яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Монопетля фіксує стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті монопетля піднімає скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Franceska Plus

Franceska Plus - це ванна стінка з монопетлею, яка складається з двох листів скла, і яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Кут скла закруглений. Монопетля фіксує стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях. Також, стінка відкривається плавно, так як при відкритті монопетля піднімає скло вгору.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Fresco

Fresco - це ванна стінка з петлями, яку можна рухати на 90 ° в обидві сторони. Петлі фіксують стінку як у відкритому, так і в закритому положеннях.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Noris

Noris - це звичайна зафіксована ванна стінка.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Noris Black

Noris Black - це ванна стінка в чорній рамі.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Noris Black Deep

Noris Black Deep - це зафіксована ванна стінка з чорним дизайном.

Вироблено в Естонії – Andres®

Стінка для ванної Paola

Paola - це ванна стінка преміум-класу, яка складається з двох частин - простінка і дверей. Pauli + Sohn це провідний і знаменитий виробник фурнітури з Німеччини з історією та досвідом більш 30 років. Крім цього, завдяки петлям Pauli + Sohn, двері відкриваються незвично, ніби навколо скла.

Вироблено в Естонії – Andres®