Виробництво 

Main Content

Ламіноване скло 

 

Ламіноване скло-це скло, що складається з двох або більше шарів, що з'єднуються між собою за допомогою спеціальної плівки в єдине ціле. Прозорість скла, - як у звичайного скла. У процесі ламінування скло не стає міцнішим, але завдяки плівці,через таке скло важче проникнути в приміщення. Розбите скло при ударі не розпадається, а осколки тримаються разом завдяки плівці між поверхнями скла. Ламіноване скло також є безпечним видом скла.

Ламіноване скло розрізняють у такий спосіб: 

 1. Плівковий ламінат

2. Заливний ламінат

1. Плівковий ламінат роблять на заводі Glaverbel, використовуючи флоат-скло вищої якості різної товщини і PVB-плівки. Для підвищеного захисту можна використовувати кілька шарів плівки між поверхнями скла. На заводі можна замовити плівковий ламінат у будь-яких розмірах за бажанням клієнта.

Ламіноване скло в AGS OU ріжуть на спеціальному столі. Заливний ламінат роблять на заводі AGS OU у Таллінні. Для цього використовують високоякісне флоат-скло Glaverbel і рідку полімерну смолу від ведучих постачальників світу. При виготовленні заливного ламінату можна поєднати різні сорти скла- загартоване, візерункове, дзеркало, і тд. Можливо виготовити кольорове ламіноване скло за допомогою фарбування плівкового шару.

Стандартна товщина плівки при ламінуванні скла товщиною до 8 мм- 1 мм.

При склі товщиною від 8 мм і вище, товщина плівки повинна бути не менш 1,5 мм.

Можливі товщини ламінатного шару 0,8 мм, 1мм, 1,5мм і 2 мм.

Заливне ламіноване скло виготовляють на спеціальній лінії заливання ламіната.

Це скло використовують при виготовленні меблів, огорожі балконів, скляних підлог, дахів, стін, вікон, дверей, перегородок.