Про фірму 

Main Content

 

 

  ТОВ «АНДРЕС-СКЛО» - одне з підприємств естонського концерну «ANDRES GLASS SOLUTIONS OU», що випускає продукцію під торговельною маркою «ANDRES».Специфікою роботи ТОВ «АНДРЕС-СКЛО» є гуртовий продаж товарів даної торговельної марки.                        

Фірма ANDRES GLASS SOLUTIONS OU розпочала свою діяльність із серпня 1995 року. Займається обробкою листового скла. ANDRES GLASS SOLUTIONS OU відноситься до групи скляних фірм, що діють на ринках Прибалтики, Фінляндії, Скандинавії, України, Росії та в країнах Західної Європи. Наше устаткування і знання дозволяють запропонувати як стандартні так і спеціальні рішення на будь-який смак. Нас знають насамперед як надійного і безпечного постачальника. Ми обробляємо скло для виготовлення огороджень, дзеркал, дверей,сходів, проміжних стін і фасадів. Ми також займаємося гуртовим продажем листового скла, є посередниками різних великих виробників.

Ми обновляємо і поповнюємо наше устаткування для того, щоби йти в ногу із сучасними вимогами і новими стилями. Крім нововведень ми цінуємо високу якість, для забезпечення якої удосконалюємо контрольні механізми і навчаємо робочий персонал. Нашими клієнтами є визнані фірми Скандинавії, Балтики, Росії, України, що співробітничають з нами, тому що цінують стабільну, лояльну і якісну продукцію.

Саме для поліпшення якості обслуговування на ринку України, восени 2005 року, нами відкрита фірма ТОВ «АНДРЕС-СКЛО». Метою служить максимальне задоволення всіх запитів клієнтів, як по кількості, так і по асортименту нашої продукції в даному регіоні. Зворотна інформація дозволить нам знайти оптимальні рішення, щоб найбільше наблизити смаки замовника і наші стандарти, а також більш і більш удосконалювати, як якість товару, так і якість надання послуг.